Videoprodukcia

Firemné video vám nie len natočíme, no zabezpečíme aj jeho správnu distribúciu v podobe reklamy na sociálnych sieťach.

Podnikové video

Produktové video

Videoklipy

Eventové video

Instagram stories

Web video

360° video

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť

Pizzeria Župan

Video vizitka lokálnej pizzérie

Pizzeria Župan je azda najvyhľadávanejšou pizzériou mesta Zlaté Moravce. Jej trhový podiel je skutočne výrazný, avšak chcú držať krok s rozsiahlou konkurenciou. Jednou z foriem ich marketingového nastavenia bola realizácia video vizitiek ponúkaného menu.
Našou úlohou bolo pripraviť krátke videá na širokú ponuku jedál – pizza, poké bowl, domáce cestoviny, burger a na záver video z akcie Street food. Každé video je samostatnou jednotkou, ktoré je ďalej šírené ich sociálnymi sieťami a webom. Videá slúžia aj ako nástroj remarketingu v Google Ads.

Industrial bar u Slepého

Videoprodukcia, ktorá osloví

Industrial bar U slepého je akousi pozitívnou zmenou barovej kultúry v Zlatých Moravciach. Prvým lokálnym podnikom, ktorý priniesol do mesta spojenie kvalitnej kávy, drinkov a kultovej hudby.

Našou úlohou bolo zabezpečiť modernú, dynamickú B-roll videoprodukciu so všetkým, čo bar ponúkol. Keď má video zaujať,  nehľadí sa na rozliate pivo, alebo rozsypanú kávu.

OOCR Región Gron

Destinačné video stredného Pohronia

Aké je to vytvoriť destinačné video z regiónu, ktorý nám je blízky a zároveň v blízkosti ktorého aj žijeme? Pre nás to bola ,,hračka”, pretože lokality, ktoré bolo potrebné zahrnúť do scenára dôverne poznáme.

Ideový koncept videa spolu so scenárom bolo potrebné predložiť spolu s cenovou ponukou do verejnej súťaži. Naša ponuka prešla nielen kvôli zostavenému konceptu a hlavnej myšlienke videa, ale veľkú rolu zohrával aj fakt osobného poznania lokalít. Video malo zahrňovať farebnú jeseň v strednom Pohroní, športové a voľnočasové aktivity, ktoré je možné v regióne uskutočniť. Dohromady sme natáčali v 14 lokalitách v rôznych časoch. Od skorého rána s východom slnka na Havranej skale, cez prechádzky a športové aktivity na lúkach a v lesoch uprostred dňa,  až po neskorý večer so západom slnka na Vtáčniku, alebo Kečke nad Bralcami.

Autoumyváreň Malinovo

Precíznosť inštruktážneho videa

Autoumyváreň Malinovo je umývacie centrum v blízkosti Bratislavy. Vzhľadom na skutočnosť, že v jej blízkosti je viacero umývacích centier, sme boli oslovení so žiadosťou realizácie foto a video produkcie.
Hlavný koncept pozostáva z inštruktážnych záberov umývania automobilu. Postupným prechádzaním jednotlivých módov umývacieho panela a detailnými zábermi na efektivitu celého systému. Snažíme sa držať nášho štandardu a vniesť do videa precíznosť detailných a vizuálne ladiacich záberov, aby video nepôsobilo ako štandardné inštruktážne video. Vďaka videu môže zákazník bližšie spoznať umývacie centrum a pochopiť, ako správne využiť všetky zariadenia.

TFC Bratislava – Muay Thai

Promo video v bratislavskom TFC

V bratislavskom Training focus center sme mali možnosť pracovať na tvorbe promo videa so slovenskou šampiónkou v muay thai boxe, Viktóriou Lipianskou. Video malo slúžiť ako prezentačný materiál na upútanie pozornosti pred majstrovstvami sveta v thajskom boxe vo Vietname. Avšak práve kvôli Covid obmedzeniam sa majstrovstvá neuskutočnili a video v súčasnosti slúži ako reklama pre samotné tréningové centrum.

KOLLÁR Winery

Produktové video, ako súčasť firemnej identity vinárstva

Kollár Winery je malokarpatské vinárstvo s rodinnou tradíciou výroby vína.

V roku 2020 sa stali našimi obchodnými partnermi a zverili nám do rúk prípravu kompletnej firemnej identity, počnúc výrobou produktových videí.

Rozhodli sme sa vytvoriť jedinečný koncept komplexného, celoročného videa od zimnej prípravy vinohradu, jarnej a letnej starostlivosti o vinohrady v Bratislave a v Modre, zberu viniča a finálnej výroby vína.
V priložených odkazoch na videá nájdete jednak krátke čiastkové videá na realizované činnosti, ale aj komplexné video realizované počas obdobia dvoch rokov.

Komplexné celoročné video počas obdobia dvoch rokov.

Rebiob

Firemné video pre veľkoobchodnú spoločnosť REBIOP

Veľkoobchodná spoločnosť REBIOP s.r.o. pôsobiaca v Zlatých Moravciach sa zaoberá predajom železiarskeho tovaru, stavebného náradia a mechaniky a iných potrieb pre domácnosť a spoločnosti.

 Kvôli demonštrácií ich sofistikovaného skladovacieho systému sa rozhodli pre realizáciu firemného videa. Tvorba spočívala v zostavení ideového scenáru, jeho kreatívnej časti a následne v komplexnom zmanažovaní komparzu a celého priestoru. Firemné video by z nášho pohľadu nemalo tvoriť jednoliaty chronologický celok, ale malo by obsahovať aj istú dávku emócie, ľudských pohľadov, pracovných činností a v neposlednom rade by malo rozpovedať akýsi príbeh.

CarBax Chemical Black Line

Promo video Nitra

CarBax Chemical vyrába  profesionálnu slovenskú autokozmetiku a čistiacu chémiu v Nitre. Pri príležitosti zavádzania nového produktového radu nás požiadali o zostavenie samostatných produktových videí, pre každý výrobok zvlášť.

Výsledkom celej práce bolo krátke, jeden a pol minútové produktové video odrážajúce benefity každého výrobku a rýchle prezentovanie jeho aplikácie.

Partizán rezort

Prezentačné videá, ako súčasť firemnej identity

Rezort uprostred Pohronského Inovca ponúka nekonečné možnosti využitia voľného času. Od roku 2018 participujeme na tvorbe prezentačných videí, fotografií a správy sociálnych sietí.

Medzi najzaujímavejšie projekty bezpochyby patrí komplexné a celoročné video zachytávajúce to najdôležitejšie, čo môžete v rezorte zažiť, a tiež upútavka k novému jedálnemu lístku.

Granarollo Penzion Pizzeria

Reklamný spot

Granarollo je talianskou pizzeriou neďaleko Zlatých Moraviec, ktorá sa oprávnene môže hrdiť originálnym talianskym know-how.

Aby dokázali, v čom sú špecialisti, a aby preukázali jedinečnosť svojej 130 ročnej sýpky, rozhodli sa pre reklamný spot z našej produkcie.

Webnotion

Inštruktážne video o firemnej aplikácii v McDonalde

Spoločnosť Webnotion z Nitry sa špecializuje vo výrobe webových stránok a firemných aplikácií na mieru.

Našou úlohou bolo pripraviť inštruktážne video ako demonštráciu  fungovania procesov priamo v praxi na prevádzke nitrianskej franšízy McDonald. Základný princíp videa poukazuje na pracovnú rutinu prevádzkového manažéra počas jeho nástupu do práce a kontrolovanie pracovných procesov priamo na obrazovke tabletu.

Som Doma – realitná kancelária

Video obhliadka nehnuteľnosti

Zlatomoravská pobočka realitnej kancelárie Som Doma sa rozhodla využiť naše služby práve kvôli zostaveniu video obhliadky rozostavanej radovej zástavby ,,Záhradky”. V koncepte videa bolo jasne stanovené odprezentovanie lokality, v ktorej sa zástavba nachádza, ako aj jej benefitov, využiteľnosti a moderných stavebných technológií.