Videoprodukcia

ktorá ohúri vás a aj vašich zákazníkov

Firemné video vám nie len natočíme, no zabezpečíme aj jeho správnu distribúciu v podobe reklamy na sociálnych sieťach.

Prečo video od nás?

SKÚSENOSTI
na trhu od roku 2017

FLEXIBILITA
Možnosť točiť u vás, alebo v štúdiu

Aj vy môžete mať prezentačné video, ktoré odzrkadlí charakter vášho biznisu, alebo organizácie.
V každom videu nájdete kus emócie.

z

TECHNIKA
Profesionálna audiovizuálna technika

ŠTÝL
Aktuálne trendy a formát

RÝCHLOSŤ
Čo najrýchlejšie natočenie a dodanie

Na aké videá sa špecifikujeme?

Podnikové video

Produktové video

Videoklipy

Gastro video

Eventové video

Instagram stories/ Reels

Web video

360° video

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť

Pizzeria Župan

Video vizitka lokálnej pizzérie

Pizzeria Župan je azda najvyhľadávanejšou pizzériou mesta Zlaté Moravce. Jej trhový podiel je skutočne výrazný, avšak kvôli udržateľnosti sa rozhodli formu marketingového nastavenia – video vizitka ponúkaného menu.
Našou úlohou bolo pripraviť krátke dynamické B-roll video z prípravy pizze.

OOCR Región Gron

Destinačné video stredného Pohronia

Aké je to vytvoriť destinačné video z regiónu, ktorý nám je blízky a zároveň v blízkosti ktorého aj žijeme? Pre nás to bola ,,hračka”, pretože lokality, ktoré bolo potrebné zahrnúť do scenára dôverne poznáme. Ideový koncept videa spolu so scenárom bolo potrebné predložiť spolu s cenovou ponukou do verejnej súťaži.

Naša ponuka prešla nielen kvôli zostavenému konceptu a hlavnej myšlienke videa, ale veľkú rolu zohrával aj fakt osobného poznania lokalít. Video malo zahrňovať najatraktívnejšie miesta a aktivity stredného Pohronia, ako napr. Drozdovo, Sklené Teplice, splav Hrona a iné.

KOLLÁR Winery

Produktové video, ako súčasť firemnej identity vinárstva

Kollár Winery je malokarpatské vinárstvo s rodinnou tradíciou výroby vína.

V roku 2020 sa stali našimi obchodnými partnermi a zverili nám do rúk prípravu kompletnej firemnej identity, počnúc výrobou produktových videí.

Rozhodli sme sa vytvoriť jedinečný koncept komplexného, celoročného videa od zimnej prípravy vinohradu, jarnej a letnej starostlivosti o vinohrady v Bratislave a v Modre, zberu viniča a finálnej výroby vína.
V priložených odkazoch na videá nájdete jednak krátke čiastkové videá na realizované činnosti, ale aj komplexné video realizované počas obdobia dvoch rokov.

Komplexné celoročné video počas obdobia dvoch rokov.

Plotbase

Firemné video zachytáva pracovný deň

Firma Plotbase je rýchlo sa rozvíjajúcou spoločnosťou vo sfére tlačiarenských služieb.

Našou úlohou bolo zmapovať priebeh štandardného pracovného dňa od prijatia objednávky až po jej doručenie do rúka zákazníka.

Rebiob

Firemné video pre veľkoobchodnú spoločnosť REBIOP

Veľkoobchodná spoločnosť REBIOP s.r.o. pôsobiaca v Zlatých Moravciach sa zaoberá predajom železiarskeho tovaru, stavebného náradia a mechaniky a iných potrieb pre domácnosť a spoločnosti.

 Kvôli demonštrácií ich sofistikovaného skladovacieho systému sa rozhodli pre realizáciu firemného videa. Tvorba spočívala v zostavení ideového scenáru, jeho kreatívnej časti a následne v komplexnom zmanažovaní komparzu a celého priestoru. Firemné video by z nášho pohľadu nemalo tvoriť jednoliaty chronologický celok, ale malo by obsahovať aj istú dávku emócie, ľudských pohľadov, pracovných činností a v neposlednom rade by malo rozpovedať akýsi príbeh.

Technikum

Eventové video ako súčasť marketingového plánu

So spoločnosťou Techniku sme uzavreli dlhotrvajúcu spoluprácu.

Jej súčasť tvorí aj podieľanie sa na tvorbe eventových videí z akcií zameraných na firemnú prezentáciu.

 

Autoumyváreň Malinovo

Precíznosť inštruktážneho videa

Autoumyváreň Malinovo je umývacie centrum v blízkosti Bratislavy. Vzhľadom na skutočnosť, že v jej blízkosti je viacero umývacích centier, sme boli oslovení so žiadosťou realizácie foto a video produkcie.
Hlavný koncept pozostáva z inštruktážnych záberov umývania automobilu. Postupným prechádzaním jednotlivých módov umývacieho panela a detailnými zábermi na efektivitu celého systému. Snažíme sa držať nášho štandardu a vniesť do videa precíznosť detailných a vizuálne ladiacich záberov, aby video nepôsobilo ako štandardné inštruktážne video. Vďaka videu môže zákazník bližšie spoznať umývacie centrum a pochopiť, ako správne využiť všetky zariadenia.

CarBax Chemical Black Line

Promo video Nitra

CarBax Chemical vyrába  profesionálnu slovenskú autokozmetiku a čistiacu chémiu v Nitre. Pri príležitosti zavádzania nového produktového radu nás požiadali o zostavenie samostatných produktových videí, pre každý výrobok zvlášť.

Výsledkom celej práce bolo krátke, jeden a pol minútové produktové video odrážajúce benefity každého výrobku a rýchle prezentovanie jeho aplikácie.

Industrial bar u Slepého

Videoprodukcia, ktorá osloví

Industrial bar U slepého je akousi pozitívnou zmenou barovej kultúry v Zlatých Moravciach. Prvým lokálnym podnikom, ktorý priniesol do mesta spojenie kvalitnej kávy, drinkov a kultovej hudby.

Našou úlohou bolo zabezpečiť modernú, dynamickú B-roll videoprodukciu so všetkým, čo bar ponúkol. Keď má video zaujať,  nehľadí sa na rozliate pivo, alebo rozsypanú kávu.

Partizán rezort

Prezentačné videá, ako súčasť firemnej identity

Rezort uprostred Pohronského Inovca ponúka nekonečné možnosti využitia voľného času. Od roku 2018 participujeme na tvorbe prezentačných videí, fotografií a správy sociálnych sietí.

Medzi najzaujímavejšie projekty bezpochyby patrí komplexné a celoročné video zachytávajúce to najdôležitejšie, čo môžete v rezorte zažiť, a tiež upútavka k novému jedálnemu lístku.

TFC Bratislava – Muay Thai

Promo video v bratislavskom TFC

V bratislavskom Training focus center sme mali možnosť pracovať na tvorbe promo videa so slovenskou šampiónkou v muay thai boxe, Viktóriou Lipianskou. Video malo slúžiť ako prezentačný materiál na upútanie pozornosti pred majstrovstvami sveta v thajskom boxe vo Vietname. Avšak práve kvôli Covid obmedzeniam sa majstrovstvá neuskutočnili a video v súčasnosti slúži ako reklama pre samotné tréningové centrum.