3D Virtuálna prehliadka

Ponúkne zákazníkovi pozitívny digitálny pocit a chuť váš priestor navštíviť. Virtuálna prehliadka je spracovaná v programe 3D Vista Virtual. 

360° Interaktívna virtuálna prehliadka

360° Video prezentácia

Konzultácia a spoločná analýza priestorov

Spracovanie pomocou

3d vista virtual tour pro

3D Vista Virtual Tour PRO

N

Profesionálnejšie spracovanie

N

Úložisko 3dvista cloud

N

Publikácia do Google Street View

N

Interaktívne prvky (informačné tlačidlo “i” pre popis objektov, fotografie objektov, video objektov, interaktívne 360° video objektov)

Naše 3D virtuálne prehliadky

Pivotéka Babarnička

Virtuálna prehliadka pivotéky

Pivotéka Babarnička je prvou a jedinou pivotékou v Zlatých Moravciach. Tvorba 360° prehliadky bola v tomto prípade na mieste, keďže tvorí akúsi vstupnú bránu pre zákazníkov ešte predtým, než samotnú prevádzku navštívia.

bar u slepeho zlaté moravce
zrúcanina hradu hrušov

Zrúcanina hradu Hrušov

Virtuálna prehliadka hradu

Virtuálna prehliadka hradu Hrušov sa stala našim prvým projektom 360° prehliadky. Rozhodli sme sa dobročinne pomôcť so zviditeľnením občianskeho združenia OZ Leustach a ich niekoľkoročného dobrovoľníckeho projektu záchrany zrúcaniny Hrušov.

Záleží nám na našom regióne a lokálnom marketingu a preto sme sa rozhodli pomôcť občianskemu združeniu OZ Leustach. Vytvorili sme virtuálnu prehliadku pre obnovovaný hrad Hrušov. Komplexným zmapovaním prostredia sa máte možnosť “prejsť” celým objektom. Vo virtuálnej prehliadke sa nachádzajú aj interaktívne prvky, ktoré obohacujú zážitok počas spoznávania samotného hradu.

zrúcanina hradu hrušov vašapropagácia 3
zrúcanina hradu hrušov vašapropagácia

Požitavie – Tribečsko

Virtuálna prehliadka územia Zlaté Moravce

Na našom regióne a lokálnom cestovnom ruchu nám záleží. Vďaka virtuálnej 3D prehliadke sa prenesiete na tie najzaujímavejšie miesta mikroregiónov z pohodlia vášho domova. Prehliadka sprístupňuje tieto miesta domácim, ale aj občanom iných regiónov, ktorí by na základe prehliadky mohli mikroregión Požitavie – Tribečsko navštíviť. Našim cieľom je zlepšiť turizmus v našom regióne. Medzi najzaujímavejšie miesta zaraďujeme Zámok Topoľčianky, Zubriu zvernicu, alebo mauzóleum v Zlatých Moravciach.

bar u slepeho zlaté moravce
zrúcanina hradu hrušov vašapropagácia 3
zrúcanina hradu hrušov vašapropagácia
bar u slepeho zlaté moravce

Industrial bar u Slepého

Virtuálna prehliadka baru

Industrial bar u Slepého je kaviareň, ktorá sa nachádza v centre mesta Zlaté Moravce. 3D prehliadka bola realizovaná v interiéroch a v exteriéry prevádzky. Pokiaľ vlastníte bar, reštauráciu, alebo hotel, aj vašu prevádzku môžu potenciálni hostia navštíviť ešte skôr, ako tak učinia naživo.

Mestské múzeum Sereď

Virtuálna prehliadka múzea

Vo virtuálnej prehliadke mestského múzea Sereď máte možnosť vzhliadnuť všetky interiérové expozície, múzejnú záhradu s expozíciami, lapidárium a bastión Seredského kaštieľa. Prispeli sme tak ku zviditeľneniu kultúry mesta Sereď.

zrúcanina hradu hrušov

Kameň Slovakia

Virtuálna prehliadka firmy

Kameň Slovakia je vzorková predajňa prírodného kameňa v Tesárskych Mlyňanoch. Vzhľadom na povahu priestoru sa prevádzkovateľ rozhodol pre našu spoluprácu pri tvorbe 3D prehliadky. ,,Poprechádzajte sa” a prehliadnite si viac, než 850 druhov výrobkov.