Radi sa vám predstavíme

Tím Vaša Propagácia

Marketingová agentúra

Náš príbeh

Marketingová agentúra, o ktorej čítate vznikla spoločnou víziou mladých ľudí, ktorí si razia cestu podnikmi a organizáciami s cieľom vniesť do nich inovatívne marketingové riešenia.

Naša vízia

Priniesť pre Vás originálne a inovatívne marketingové riešenia.

Náš cieľ

Bezpečne Vám pomôcť vstúpiť do online sveta a zviditeľniť Vašu značku.

My sme Vaša Propagácia

Miloš Madola vašapropagácia

Miloš Madola

CEO, Video marketing, Social media marketing

Venuje sa tvorbe videí od roku 2012. Skúsenosti v oblasti video produkcie získal tvorbou mnohých svadobných, podnikových videí. Každé video sa pritom snaží tvoriť s citom, zmyslom pre detail, a do každého vniesť aj kúsok emócie.

Marián Kurkin vašapropagácia

Ivan Solčiansky

Foto marketing, Social media marketing

Nové technológie a trendy v oblasti PC a elektroniky boli pre neho vždy téma číslo 1. Fotografovaniu venuje pozornosť od svojich 15 rokov. Najčastejšie však tvorí reportážne a produktové fotografie, na ktorých sa vždy, ku spokojnosti klientov, snaží zachytiť tie najlepšie zábery. Aktuálne študuje na Katedre masmediálnej komunikácie a reklamy v Nitre, ktorá v ňom podnietila chuť zaoberať sa marketingom, propagáciou a načerpať nové vedomosti v oblasti sociálnych sietí.

ivan solčiansky vašapropagácia

Marián Kurkin

Web developer

Už od detstva ho bavila práca s počítačom. V tomto smere sa rozvíjal študovaním elektrotechniky až po aplikovanú informatiku. Tvorba webstránok je Mariánove hobby. Baví ho pomáhať druhým ľuďom vo svete informačných technológií. Vždy sa snaží, aby bol zákazník s finálnym produktom maximálne spokojný.

Miloš Madola vašapropagácia

Alžbeta Putnokyová

Grafické práce

Kreativita, predstavivosť a zmysel pre detail sú jej silnou stránkou. Dokáže pretvoriť azda všetky nápady a idey klientov do reálnej grafickej podoby, tak aby im porozumela široká verejnosť. Grafickým prácam sa venuje už od strednej školy, kedy získavala prvé skúsenosti v odbore v rámci realizácií prác pre malé podniky a drobných podnikateľov. Rozumie pravidlám, ktoré tvrdia akú dôležitú rolu zohráva logo, farby a všetky podstatné nástroje vizuálnej komunikácie.