Radi sa Vám predstavíme


Agentúra, o ktorej čítate vznikla spoločnou víziou mladých ľudí, ktorí si razia cestu podnikmi a organizáciami s cieľom vniesť do nich inovatívne marketingové riešenia.

  •     MILOŠ MADOLA    
  •     IVAN SOLČIANSKY   
  •     MARIÁN KURKIN   
    MILOŠ MADOLA    

Miloš Madola

Venuje sa tvorbe videí od roku 2012. Skúsenosti v oblasti video produkcie získal tvorbou mnohých svadobných, podnikových videí. Každé video sa pritom snaží tvoriť s citom, zmyslom pre detail, a do každého vniesť aj kúsok emócie.

CEO
Video marketing
Social media marketing
    IVAN SOLČIANSKY   
ivan solčiansky vašapropagácia

Ivan Solčiansky

Nové technológie a trendy v oblasti PC a elektroniky boli pre neho vždy téma číslo 1. Fotografovaniu venuje pozornosť od svojich 15 rokov. Najčastejšie však tvorí reportážne a produktové fotografie, na ktorých sa vždy, ku spokojnosti klientov, snaží zachytiť tie najlepšie zábery. Aktuálne študuje na Katedre masmediálnej komunikácie a reklamy v Nitre, ktorá v ňom podnietila chuť zaoberať sa marketingom, propagáciou a načerpať nové vedomosti v oblasti sociálnych sietí.

Foto marketing
Social media marketing
    MARIÁN KURKIN   

Marián Kurkin

Už od detstva ho bavila práca s počítačom. V tomto smere sa rozvíjal študovaním elektrotechniky až po aplikovanú informatiku. Tvorba webstránok je Mariánove hobby. Baví ho pomáhať druhým ľuďom vo svete informačných technológií. Vždy sa snaží, aby bol zákazník s finálnym produktom maximálne spokojný.

Návrh, tvorba, správa webstránky
Marián Kurkin vašapropagácia

Sledujte nás na sociálnych sieťach: