Virtuálna prehliadka


3D virtuálna prehliadka spracovaná v programoch Matterport a 3D Vista Virtual ponúkne zákazníkovi pozitívny digitálny pocit a chuť váš priestor navštíviť.Služby v rámci ponuky

360° INTERAKTÍVNA VIRTUÁLNA PREHLIADKA

360° VIDEO PREZENTÁCIA

KONZULTÁCIA A SPOLOČNÁ ANALÝZA PRIESTOROV

Spracovanie dvomi spôsobmi

matterport
Matterport

JEDNODUCHŠIE SPRACOVANIE

ÚLOŽISKO MATTERPORT CLOUD

PUBLIKÁCIA DO GOOGLE STREET VIEW

BEZ INTERAKTÍVNYCH PRVKOV

3d vista virtual tour pro
3D Vista Virtual Tour PRO

PROFESIONÁLNEJŠIE SPRACOVANIE

ÚLOŽISKO 3DVISTA CLOUD

PUBLIKÁCIA DO GOOGLE STREET VIEW

INTERAKTÍVNE PRVKY (informačné tlačidlo “i” pre popis objektov, fotografie objektov, video objektov, interaktívne 360° video objektov)

Naše virtuálne prehliadky

Zrúcanina hradu Hrušov

zrúcanina hradu hrušov

Virtuálna prehliadka hradu Hrušov sa stala našim prvým projektom 360° prehliadky. Rozhodli sme sa dobročinne pomôcť so zviditeľnením občianskeho združenia OZ Leustach a ich niekoľkoročného dobrovoľníckeho projektu záchrany zrúcaniny Hrušov.

Industrial bar u Slepého

bar u slepeho zlaté moravce

Industrial bar u Slepého je kaviareň, ktorá sa nachádza v centre mesta Zlaté Moravce. Virtuálna prehliadka kaviarne bola realizovaná v interiérových aj exteriérových priestoroch.

Mestské múzeum Sereď

Vo virtuálnej prehliadke mestského múzea Sereď máte možnosť vzhliadnuť všetky interiérové expozície, múzejnú záhradu s expozíciami, lapidárium a bastión Seredského kaštieľa. Prispeli sme tak ku zviditeľneniu kultúry mesta Sereď.

Pivotéka Babarnička

pivoteka babarnicka_logo

Pivotéka Babarnička je prvou a jedinou pivotékou v Zlatých Moravciach. Tvorba 3D prehliadky bola v tomto prípade na mieste, keďže tvorí akúsi vstupnú bránu zákazníkom ešte predtým, ako samotnú prevádzku navštívia.

Kameň Slovakia

Kameň Slovakia je vzorková predajňa prírodného kameňa v Tesárskych Mlyňanoch. Vzhľadom na povahu priestoru sa prevádzkovateľ rozhodol pre našu spoluprácu pri tvorbe 360° prehliadky. ,,Poprechádzajte sa” a prehliadnite si viac než 850 druhov výrobkov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach: